FAQ


Fliper, to program do do selekcji ofert nieruchomości i wyszukiwarka mieszkań. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, to nigdy nie było tak proste. Automatyczna wyszukiwarka ofert mieszkań jest niezwykle efektywnym, szybkim i wygodnym narzędziem, które wspiera dotarcie do ofert prywatnych pochodzących z różnych źródeł internetowych. Fliper wyszukuje nowo zamieszczone ogłoszenia nieruchomości na największych portalach internetowych. Monitor porównuje wiele ofert sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. Wyszukiwarka mieszkań również zbiera informacje pochodzące z licytacji egzekucyjnych. Nasz monitor rynku mieszkań dedykowany jest nie tylko agencjom, ale także osobom prywatnym.

 

Program zapewnia najwyższą jakość i szybkość w wyszukiwaniu.

- łatwość obsługi

- oferty prywatne mieszkań w jednym miejscu

- szybkie powiadomienia o nowych ogłoszeniach z największych portali

- możliwość określenia filtrów i kryteriów wyszukiwania

- wyszukiwarka ofert nieruchomości z rynku wtórnego

- automatyzacja procesu przeglądania rynku nieruchomości

- możliwość dostosowania kryteriów, aby poszerzyć poszukiwania

 

Monitor rynku nieruchomości Fliper, to oszczędność czasu. Nie musisz poświęcać swojego czasu szukając okazji. Powiadomimy Cię o najnowszych ofertach spełniających Twoje kryteria. Dzięki planowaniu i organizacji zadań monitorowanie rynku wtórnego nieruchomości staje się o wiele łatwiejsze. Otrzymasz powiadomienia o najnowszych okazjach, według precyzyjnie określonych parametrów interesującej Cię nieruchomości.

 

Program standardowo przeszukuje oferty nieruchomości w kilkudziesięciu największych miastach w Polsce, ale jeśli nie ma na liście interesującej Ciebie miejscowości, to napisz do nas!

Wybierz pakiet, przeglądaj oferty i otrzymuj powiadomienia o najnowszych okazjach bez żadnych ograniczeń!

Podane ceny są kwotami brutto.