Wyszukiwarka nieruchomości - na miarę Twoich potrzeb!


Dodane


Wyszukiwarka nieruchomości - na miarę Twoich potrzeb!

Oferujemy innowacyjną i nowoczesną wyszukiwarkę nieruchomości na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W naszej bazie znajdziecie najnowocześniejsze ogłoszenia z różnych stron - zawsze aktualne. 

Wyszukiwarka i oferty nieruchomości z różnych źródeł 
Decydując się na naszą ofertę zyskujecie pewność, że na waszą skrzynkę trafią zawsze nowe, dokładnie wyselekcjonowane oferty. W ten sposób nie przeoczycie żadnych, interesujących ogłoszeń. Co ciekawe, możliwe jest sortowanie ogłoszeń, dzięki nowoczesnemu filtrowi, wskazując np. jakiego mieszkania szukacie, o jakiej powierzchni, w jakiej lokalizacji i cenie. Na e-mail wysyłamy dokładne powiadomienia w zakresie tego, czego szukasz. 

Oszczędność czasu i kosztów oraz nowoczesny monitor nieruchomości  
Nowoczesna wyszukiwarka pozwala znaleźć interesujące nieruchomości, nie tracąc czasu ani pieniędzy. W praktyce, bowiem wystarczy jedna, udana transakcja, by kupić dom marzeń lub miejsce w sam raz na nowe biuro. Dzięki szybkiemu i sprawnemu serwisowi jest to możliwe, ponieważ reagujemy błyskawicznie i wysyłamy Wam oferty, które pozwalają zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych i więcej. 
Oferujemy także nieruchomości z licytacji komorniczych. Dzięki temu, że śledzimy je na bieżąco, nasi klienci nie muszą tracić na to czasu, jednocześnie wiedząc, że nie przeoczą niczego interesującego.
Oferujemy też monitoring, który, w praktyce, oznacza oszczędność czasu. Nikt nie lubi, bowiem, tracić go na przeglądanie w sieci ofert, które, z różnych powodów, nie spełniają naszych kryteriów. Dzięki temu, że nasi klienci zyskują możliwość otrzymywania powiadomień na e-maila, posiadają też realną przewagę w zakresie uzyskiwanie najszybszego dostępu do ofert kupna lub wynajmu.

Wyszukiwarka nieruchomości - szeroki zakres działania innowacyjnego serwisu
Oferujemy naszym klientom także monitor dowolnego linku np. ofert sprzedaży miejsca na nowe biuro, lub taniego domku na wsi dla jednej osoby. Innowacyjny system powoduje, że klienci otrzymują powiadomienia na e-mail zawsze w przypadku aktualizacji treści.
Doradcy wskazują też, jak znaleźć dobre miejsce na biuro i odpoczynek, jeśli szukamy np. domu dla rodziny. Istnieje wiele wskazówek, które warto wziąć pod uwagę, jeśli szuka się np. domu do remontu, by inwestycja nie okazała się nietrafiona. To istotne kwestie, ponieważ każdy klient posiada własne oczekiwania co do poszukiwanej nieruchomości, ale wskazówki doradców są pomocne w zakresie kosztów, jakie ponosi się np. na etapie remontu lub przystosowania go do własnych potrzeb.